نسخه چاپی

شناسایی و دستگیری «خفاش شب فردیس»

عکس خبري -شناسايي و دستگيري «خفاش شب فرديس»

دادستان عمومی و انقلاب فردیس از بازداشت فردی خبر داد كه در پوشش مسافركش اقدام به آزار جنسی بانوان در این شهرستان می‌كرد.

به گزارش نما، حسین ناصرخاکی اظهار کرد: با وصول برخی گزارش‌ها به دادستانی فردیس، مبنی بر آدم ربایی و مزاحمت برای بانوان و سرقت و عنف و تهدید با چاقو توسط فردی در پوشش مسافرکش، دستور قضائی برای شناسایی و بازداشت متهم صادر شد که با اقدامات فنی و تعقیب مناسب، متهم با نام «س. م» دستگیر شد.

وی با بیان اینکه تاکنون سه نفر از شهروندان طرح شکایت کرده‌اند در خصوص روش این فرد که به «خفاش شب فردیس» معروف شده توضیح داد: این متهم، زنان جوان را به عنوان مسافرکش با خودروی «پراید مشکی» سوار می‌کرده و در حالی که تمام شیشه‌های خودرو پایین بوده پس از طی مسافتی، شیشه‌های دودی خودرو را بالا داده و با تغییر مسیر و آدم ربایی، در نقطه خلوتی توقف می‌کرده است.

دادستان عمومی و انقلاب فردیس افزود: با توجه به دستکاری درب خودرو، امکان فرار برای بزه دیدگان میسر نبوده و متهم با تهدید از طریق چاقو، علاوه بر سرقت اموال بزه‌دیدگان، اقدام به تعدی جنسی نسبت به آنها می‌کرد.

ناصرخاکی با اشاره به اینکه این فرد پس از انجام نیت شیطانی خود، بزه‌دیدگان را رها می‌کرده است، متذکر شد: در این باره تاکنون سه شاکی شناسایی شده‌اند اما با توجه به نوع ارتکاب بزه و ادله موجود امکان وجود سایر بزه دیدگان وجود دارد.

وی از صدور دستور قضائی برای انتشار عمومی تصویر متهم بر اساس ماده ۹۶ قانون آئین دادرسی کیفری خبر داد و گفت: افراد بزه دیده می‌توانند برای طرح شکایت با حفظ محرمانگی هویت آنها به دادسرای عمومی و انقلاب فردیس مراجعه کنند.
منبع: مهر

۱۴۰۰/۳/۱

نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی: