نسخه چاپی

قطار «یك دو صدا» به ایستگاه بازیگری رسید

قطار «يک دو صدا» به ايستگاه بازيگري رسيد

فصل نهم مسابقه استعدادیابی «یك دو صدا» پس از شناخت نفرات نهایی خود در رشته‌های گویندگی، خوانندگی و قصه‌گویی، از شنبه ۸ خرداد بخش بازیگری را آغاز می‌كند.

به گزارش نما به نقل از شبکه رادیویی ایران، فصل نهم «یک دو صدا» در ۴ رشته گویندگی، خوانندگی، قصه گویی و بازیگری طراحی شده که قرار است نفرات برتر این رشته ها در مرحله نهایی فصل نهم در کنار هم به رقابت بپردازند. ساجد قدوسیان تهیه کننده جدید برنامه «یک دو صدا» گفت: نفرات برتر سه بخش گویندگی، قصه گویی و خوانندگی در زمان تهیه کنندگی مهدی ساعی مشخص شدند. از ۸ خرداد بخش بازیگری را آغاز می کنیم. بیش از ۱۴۰ نفر در این رشته ثبت نام کرده اند که خود را به میزان قضاوت داوران این بخش می سپارند.

تهیه کننده برنامه «یک دو صدا» درباره چینش هیئت داوران اضافه کرد: در چینش هیئت داوران ۲ بازیگر از ۲ برنامه رادیو ایران، به نام عباس محبی از برنامه «صبح جمعه با شما» و مینا نوروزی فرد از برنامه «کوی نشاط» انتخاب شدند و فلور نظری که از بازیگران و مدرسان دانشگاه در حوزه بازیگری است به این جمع اضافه شد. قدوسیان درباره تغییرات ساختار برنامه گفت: در رویکرد جدید برنامه به نوعی کل مسابقه را از دریچه میکروفون سمیه رنجکش راوی و گزارشگر برنامه خواهیم شنید و قرار است در رفت و برگشت‌های رادیویی، روند مسابقه را برای مخاطب تشریح کند.

مسابقه «یک دو صدا» از شنبه تا چهارشنبه به تهیه کنندگی ساجد قدوسیان و اجرای نسیم رفیعی ساعت ۱٨ از رادیو ایران پخش می شود.

۱۴۰۰/۳/۵

اخبار مرتبط
نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی: