نسخه چاپی

پدر جسد دخترش را به چاه انداخت!

عکس خبري -پدر جسد دخترش را به چاه انداخت!

مرد جنایتكار بعد از قتل دختر جوانش جسد او را داخل چاهی عمیق انداخت و متواری شد.به‌ گزارش نما، ۲۱ مهر امسال زن جوانی با مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ کرمان تماس گرفت و از قتل دختر ۲۲ ساله‌اش به‌دست شوهر خود خبر داد. وقتی مأموران پلیس رفسنجان به خانه این زن رفتند، وی گفت: چند دقیقه قبل شوهرم که از اتباع افغانستان است با من تماس گرفت و گفت دخترمان را کشته و جسدش را داخل یک چاه در بیرون شهر انداخته است.

بلافاصله مأموران پلیس به‌همراه امدادگران آتش‌نشانی به محلی که مرد جنایتکار گفته بود در نزدیکی دانشگاه رفسنجان رفته و با تلاش بسیار جسد دختر جوان را از عمق ۱۲۰ متری چاه بیرون کشیدند.

«ایمان شهسواری» دادستان عمومی و انقلاب رفسنجان در این باره گفت: روز جمعه ۲۳ مهر گزارشی مبنی بر قتل یک دختر به پلیس آگاهی داده شد که بلافاصله این موضوع در دستور کارآگاهان پلیس قرار گرفت و تیمی در این رابطه تشکیل شد. بررسی‌ها از خانواده وی ادامه پیدا کرد تا بعد از پیگیری جدی پلیس، محل جسد در چاهی به عمق ۱۲۰ متر در نزدیکی دانشگاه کار رفسنجان پیدا شد.

شهسواری ادامه داد: پدر دختر متواری است و اکنون دستور بررسی و تحقیق درباره مظنون به قتل و افراد مرتبط با قتل داده شده تا با دستگیری آنان ابعاد قتل روشن شود. جسد مقتول برای بررسی بیشتر به پزشکی قانونی ارجاع شده و به احتمال قوی علت قتل، مسائل ناموسی بوده است.
منبع: روزنامه ایران

۱۴۰۰/۷/۲۵

نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی: