نسخه چاپی

شاخ به شاخ مرگبار در تهران / یك جوان وسط خیابان جان داد

عکس خبري -شاخ به شاخ مرگبار در تهران / يک جوان وسط خيابان جان داد

اداره تصادفات پلیس راهور تهران بزرگ از برخورد شاخ به شاخ ۲ موتورسیكلت در محدوده تقاطع میردامادی و فوت ترك نشین و مصدوم شدن راكب به دلیل عبور ممنوع یكی از این موتورسیكلت ها خبر داد.

به گزارش نما، معاون آموزش و فرهنگ ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ گفت: یک فوتی و یک مصدوم نتیجه عبور ممنوع یکی از موتورسیکلت ها بود.

سرهنگ " علی همه خانی " به نقل از رییس اداره تصادفات پلیس راهور تهران بزرگ در خصوص این خبر عنوان کرد: ساعت ۲۲:۵۳ شب گذشته وقوع یک فقره تصادف جرحی بین دو دستگاه موتورسیکلت در مسیر شرق به غرب خیابان امام خمینی(ره) تقاطع میردامادی به پلیس ۱۱۰ اعلام که گزارش اولیه حکایت از این داشت: دو دستگاه موتورسیکلت که یکی از آنها بصورت عبور ممنوع در این محدوده مشغول تردد بودند به شدت با یکدیگر برخورد کرده و نقش بر زمین می گردند.

سرهنگ همه خانی بیان داشت : متاسفانه در این حادثه ترک نشین یکی از موتورسیکلت ها در محل حادثه فوت و راکب مصدوم می گردد که با حضور عوامل اورژانس راهی بیمارستان شد .

شاخ به شاخی که در میردامادی فوت در پی داشت

وی بیان داشت: تیم کارشناسی منطقه ۱۱ پلیس راهور پایتخت، بلافاصله در محل حاضر شدند و ضمن کنترل بار ترافیکی محل و ایمن سازی محدوده تصادف برای جلوگیری از تکرار حوادث ناگوار ، به بررسی علل و عوامل این تصادف پرداختند.

معاون آموزش و فرهنگ ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ بیان داشت : علت این حادثه عبور غیرمجاز و تخلف عبور از محل ممنوع توسط یکی از این موتورسیکلت ها بوده که در خصوص این تصادف کروکی جرحی تنظیم و برای سیر مراحل قانونی تحویل کلانتری مربوطه شد.

فوت ترک نشین ۳۰ ساله در این حادثه

وی از رانندگان موتورسیکلت خواست به هیچ عنوان در معابر شهری و بزرگراهی از معابری که عبور ممنوع می باشد و یا با تابلو و علایم مشخص گردیده است عبور و تردد ننمایند تا شاهد اینگونه حوادث تلخ وناگوار در سطح معابر نباشیم.

منبع:رکنا

۱۴۰۰/۱۰/۲۲

اخبار مرتبط
نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی:
 

آخرین اخبار...