نسخه چاپی

دستگیری جاعل63 ساله ی 350 هزار میلیاردی

عکس خبري -دستگيري جاعل63 ساله ي 350 هزار ميلياردي

فرمانده انتظامی استان از دستگیری جاعل ۳۵۰ هزار میلیارد ریالی اسناد اراضی ملی در بندرانزلی خبر داد و گفت: متهم این پرونده به مرجع قضائی معرفی شد.

به گزارش نما، سردار “عزیزاله ملکی” ،با تاکید بر مبارزه جدی مجموعه انتظامی با متخلفان اقتصادی، زمین‌خواران و افرادی که به هر نحوی قصد تصرف اراضی ملی و طبیعی را دارند اظهار داشت: برخورد با متصرفان اراضی ملی به طور مستمر در دستور کار پلیس قرار دارد.

وی افزود: در پی وصول یک فقره پرونده قضائی مبنی بر جعل اسناد اراضی ملی در منطقه “حسن‌رود” بندرانزلی و تصرف آن، پیگیری موضوع در دستور کار ماموران عملیات ویژه پلیس امنیت عمومی استان گیلان قرار گرفت.

فرمانده انتظامی گیلان با بیان اینکه با تحقیقات صورت گرفته مشخص شد متهم این پرونده پس از رأی قضائی متواری شده است افزود: ماموران پلیس با انجام بررسی‌های پلیسی و اشرافیت اطلاعاتی محل اختفاء این جاعل و متصرف ۶۲ ساله را در استان تهران شناسایی و پس از هماهنگی با مرجع قضائی در یک عملیات غافلگیر کننده وی را در مخفیگاهش دستگیر کردند.

این مقام ارشد انتظامی از معرفی متهم این پرونده به مرجع قضائی خبر داد و تصریح کرد: کارشناسان ارزش این زمین ۷۲ هکتاری را ۳۵۰ هزار میلیارد ریال برآورد کردند.

سردار ملکی در پایان تعامل و همکاری تمامی دستگاه‌ها با پلیس در مقابله با زمین‌خواران و متجاوزان به حقوق بیت‌المال را بسیار موثر دانست و از شهروندان خواست، هرگونه اطلاع از تصرف اراضی ملی توسط افراد سودجو را برای اقدام قانونی به مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ گزارش کنند.

منبع:رکنا

۱۴۰۰/۱۰/۲۹

اخبار مرتبط
نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی:
 

آخرین اخبار...