نسخه چاپی

مصاف تیم ملی والیبال با شاگردان كولاكوویچ

عکس خبري -مصاف تيم ملي واليبال با شاگردان کولاکوويچ

تیم ملی والیبال ایران روزهای ۱۱ و ۱۲ خرداد در دو دیدار تداركاتی و دوستانه به مصاف صربستان می‌رود.


به گزارش نما، تیم ملی والیبال ایران در مسیر آماده‌سازی برای حضور شایسته در لیگ ملت‌ها سال ۲۰۲۲ از روز یکشنبه هشتم خردادماه اردوی برون مرزی خود را در شهر بلگراد پایتخت صربستان آغاز می‌کند.

بر اساس برنامه تدوین شده برای این اردو، شاگردان بهروز عطایی علاوه بر پیگیری تمرینات در دو نوبت صبح و عصر، روزهای چهارشنبه و پنج‌شنبه ۱۱ و ۱۲ خرداد در دو دیدار تدارکاتی و دوستانه به مصاف تیم ملی والیبال صربستان با هدایت ایگور کولاکوویچ می‌روند.

مردان والیبال ایران جمعه شب ۱۳ خرداد بلگرد را به مقصد برزیلیا ترک خواهند کرد و پس از سفری طولانی مدت بامداد یکشنبه (۱۵ خرداد) وارد شهر برزیلیا خواهند شد.

هفته نخست لیگ ملت‌ها از ۱۷ تا ۲۲ خرداد در این شهر پیگیری می‌شود و تیم ملی والیبال ایران به ترتیب به مصاف تیم‌های چین، هلند، استرالیا و ژاپن می‌رود.

محمدطاهر وادی، علی رمضانی، رضا عابدینی، امیرحسین توخته، محراب ملکی‌سرخی، مرتضی شریفی، میلاد عبادی‌پور، اسماعیل مسافر، امیرحسین اسفندیار، مهدی جلوه، صابر کاظمی، امین اسماعیل نژاد، محمدرضا حضرت‌پور و محمدرضا موذن ۱۴ بازیکن تیم ملی والیبال ایران در هفته نخست لیگ ملت‌ها هستند.

برنامه چهار دیدار هفته نخست تیم ملی به وقت تهران به قرار زیر است:

چهارشنبه ۱۸ خرداد؛ ایران – چین، ساعت یک و ۳۰ دقیقه بامداد

جمعه ۲۰ خرداد؛ ایران – هلند؛ ساعت ۲۲ و ۳۰ دقیقه

یکشنبه ۲۲ خرداد؛ ایران – استرالیا؛ ساعت چهار و ۳۰ دقیقه بامداد

یکشنبه ۲۲ خرداد؛ ایران – ژاپن؛ ساعت ۲۰ و ۳۰ دقیقه

منبع: فارس

۱۴۰۱/۳/۴

اخبار مرتبط
نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی:
 

آخرین اخبار...