نسخه چاپی

تكذیب اختلاس 300 میلیاردی توسط رییس دادگستری فارس

رییس كل دادگستری استان فارس با رد تشكیل پرونده اختلاس 300 میلیارد تومانی، گفت: تنها یك پرونده سه میلیون تومانی در این زمینه تشكیل شده است.

به گزارش نما به نقل از ایسنا، ذبیح‌الله خدائیان گفت: برخی رسانه‌ها خبری را با عنوان اختلاس 300 میلیارد تومانی منتشر کرده‌اند که اعلام می‌کنم چنین پرونده‌ای تاکنون تشکیل نشده است.

رییس کل دادگستری استان فارس با بیان اینکه نباید پیش از اطمینان از جرم افراد با حیثیت و آبروی آن‌ها بازی شود، افزود: به دلیل اینکه پرونده در مرحله مقدماتی است از معرفی افراد معذوریم؛ چرا که ممکن است پس از تحقیقات اولیه این افراد مدارکی ارایه دهند که تبرئه شوند.

وی با بیان اینکه افراد دستگیر شده متهم به تحصیل وجه از راه نامشروع و تصرف در اموال دولتی هستند، تصریح کرد: احضار افراد به منزله متهم بودن آنان نیست، چرا که برخی از این افراد به عنوان متهم یا مطلع احضار شده‌اند.

خدائیان با بیان این که دستگاه قضایی به هیچ وجه با فردی که به بیت المال دست درازی کند یا جرائم اقتصادی داشته باشد مدارا نمی‌کند، افزود: رسیدگی به این پرونده ها برای دستگاه قضا مهم و در اولویت کاری است.

وی از مطبوعات خواست پیش از انتشار و درج خبر در زمینه اینگونه پرونده‌ها حتما صحت و درستی آن خبر را از مراجع قضایی پیگیری و با بررسی دقیق و همه جانبه آن، خبرها را منتشر کنند چرا که ممکن است با نشر خبرهای کذب، امنیت سرمایه گذاری در استان به خطر افتد.

۱۳۹۲/۷/۱۶

اخبار مرتبط
نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی:
 

آخرین اخبار...