نسخه چاپی

با قلیان كشان تیم امید پیش از اعزام به عمان برخورد می شود

نایب رییس اول فدراسیون فوتبال با تاكید بر جدیت فدراسیون در برخورد با كسانی كه در اردوی تیم ملی زیر 22 سال ایران قلیان كشیده‌اند گفت: تا قبل از اعزام تیم ملی به عمان، با خاطیان با جدیت برخورد می‌كنیم.

به گزارش نما، سید هادی آیت‌اللهی در گفت‌وگو با ایسنا، با تقبیح قلیان کشیدن بعضی از اعضای تیم ملی فوتبال زیر 22 سال اظهار کرد: متاسفانه کار بسیار زشت و زننده‌ای بوده که بویژه نباید در جایگاه تیم ملی از سوی این اشخاص انجام می‌شد. آن‌ها باید شأن تیم ایران را حفظ می‌کردند. ما بلافاصله پس از اطلاع از این موضوع با سرمربی و سرپرست تیم صحبت کردیم و از آنها خواستیم هرچه سریع‌تر کسانی که چنین اقدامی را در اردوی تیم ملی زیر 22 سال انجام داده‌اند را شناسایی و به ما معرفی کنند. فدراسیون می‌خواهد هرچه سریع‌تر با این اشخاص برخورد کند.

وی افزود: ما در اولین اقدام، با افاضلی به عنوان سرمربی تیم صحبت کردیم و خیلی محکم پیگیر ماجرا هستیم. امیدواریم قبل از اعزام تیم زیر 22 سال به عمان که 20 دی ماه خواهد بود، بتوانیم این اقدام را انجام دهیم.

نایب رییس اول فدراسیون درباره تکلیف انتخاب سرمربی تیم المپیک نیز گفت: مشکلی در این باره وجود ندارد و همان پیشنهادهایی که قبلا از آن صحبت کردیم، مطرح است. منتظریم تا تعطیلات ژانویه تمام شود تا با یکی از گزینه‌هایی که مد نظر داشتیم و مذاکره کردیم، کار را نهایی کنیم.

وی همچنین در پاسخ به اینکه آیا اسپانسر فدراسیون شرط کرده تنها در صورت حضور تیم ملی ایران در تورنمنت آمریکا به همکاری‌اش با فدراسیون ادامه می‌دهد، به ایسنا گفت: خیر، این طور نیست. آنها چنین شرطی برای ما نگذاشته‌اند. تنها درخواست کردند که تورنمنتی در آمریکا برگزار شود و تیم ایران در این تورنمنت شرکت کند. اما ما همه چیز را به نظر کارلوس کی‌روش سرمربی تیم ملی منوط کردیم. کی‌روش هنوز به ما به صورت قطعی نگفته که چه تصمیمی برای این موضوع دارد. قطعا در روزهای آینده تکلیف این مسئله مشخص می‌شود اما تداوم همکاری ما با اسپانسر فدراسیون ارتباطی به شرکت کردن یا نکردن تیم ملی در تورنمنت آمریکا ندارد.

آیت‌اللهی در پایان خاطرنشان کرد: قرار است چک اسپانسر تا پایان دی‌ماه نقد شود تا این همکاری ادامه داشته باشد.

۱۳۹۲/۱۰/۱۹

اخبار مرتبط
نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی: