استقلال بازیساز ندارد/ تیم های لیگ برتری نتیجه گرا شده اند

عکس خبري -استقلال بازيساز ندارد/ تيم هاي ليگ برتري نتيجه گرا شده اند

‌مدافع سابق استقلال تهران با بیان اینكه مهاجمان استقلال به خوبی تغذیه نمی شوند گفت: دلیل این موضوع نبود یك بازی ساز خوب در میانه زمین است.

به گزارش نما، مسعود غفوری‌های اصل در مورد دیدار روز سه شنبه استقلال برابر پیکان گفت: فکر می‌کنم استقلال می‌تواند پیکان را هم شکست دهد. این تیم رفته رفته به خودباوری رسیده. خط دفاع نسبت به فصل گذشته بهتر شده و اگر بازیکنان شرح وظایف خود را به خوبی انجام دهند به طور حتم پیروز خواهند شد البته پیکان هم تیم دست و پا بسته‌ای نیست و نمی‌خواهد به راحتی امتیاز از دست بدهد. ولی اعتقاد دارم آبی پوشان با یک ترکیب ایده آل می‌توانند سه امتیاز دیگر را از آن خود کنند.

مدافع سابق استقلال با انتقاد از تیم‌های لیگ برتری که تنها نتیجه گرا شده‌اند، افزود: فرق گلزنی در هفته سوم کاملاً مشخص بود. این موضوع دو دلیل دارد. دلیل اول آن این است که تیم‌های لیگ برتری نتیجه گرا شده‌اند وحاضرند با یک گل سه امتیاز را کسب و به پیروزی برسند و این به فوتبال ما ضربه خواهد زد. دلیل دوم نبود تماشاچی است که باعث شده شده بازیکنان تا حدودی بی انگیزه شوند.

وی در پایان خاطرنشان کرد: امیدوارم تیم‌ها به جای نتیجه گرایی به دنبال بازی زیبا باشند. بازی‌هایی که پرگل باشد و مردم از دیدن آن لذت ببرند.
منبع: مهر

۱۳۹۹/۹/۱۱

اخبار مرتبط