ماجرای كارت هدیه به نمایندگان به كجا رسید؟

عکس خبري -ماجراي کارت هديه به نمايندگان به کجا رسيد؟

رئیس كمیسیون اصل 90 مجلس درباره آخرین وضعیت بررسی لیست نمایندگانی كه از "سعید مرتضوی" كارت هدیه دریافت كرده بودند، در كمیسیون متبوع خود، گفت:‌ این اسامی مربوط به دوره هشتم مجلس شورای اسلامی است و با توجه به اینكه امضای نمایندگان در لیست ارائه شده وجود ندارد و تنها به طرح اسامی اكتفا شده است، این اسناد مورد تایید نیست.

به گزارش نما ، به نقل از باشگاه خبرنگاران، محمدعلی پورمختار نماینده مردم کبودرآهنگ و بهار و رئیس کمیسیون اصل 90 مجلس درباره بررسی لیست نمایندگانی که از "سعید مرتضوی" کارت هدیه دریافت کرده بودند، در کمیسیون متبوع خود، گفت:‌ این اسامی مربوط به دوره هشتم مجلس شورای اسلامی است و با توجه به اینکه امضای نمایندگان در لیست ارائه شده وجود ندارد و تنها به طرح اسامی اکتفا شده است، این اسناد مورد تایید نیست و نمی‌توان به آن استناد کرد.
وی ادامه داد: برخلاف ادعای عده‌ای که نمایندگانی از مجلس نهم کارت هدیه دریافت کرده‌اند، چیزی در این خصوص به کمیسیون اصل 90 واصل نشده است.
رئیس کمیسیون اصل 90 در پایان با بیان اینکه گزارش تحقیق و تفحص از تخلفات تامین اجتماعی همچنان در این کمیسیون مفتوح است، گفت: بررسی ادعای دریافت کارت هدیه نمایندگان از تامین اجتماعی تنها قسمتی از تخلفات صورت گرفته بود.

۱۳۹۲/۱۲/۱۱

اخبار مرتبط