نسخه چاپی

قطع انگشت كودك دو ساله در چرخ‌ گوشت

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران از وقوع حادثه چرخ‌گوشت خبر داد و افزود: در این حادثه، كودك دوساله متاسفانه سه انگشت دست چپ خود را از دست داد.

به گزارش نما به نقل از مهر: سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران از وقوع حادثه چرخ‌گوشت خبر داد و افزود: در این حادثه، کودک دوساله متاسفانه سه انگشت دست چپ خود را از دست داد.

سید جلال ملکی درباره جزئیات این حادثه گفت: ساعت ۱۹:۲۲ عصر روز گذشته وقوع حادثه چرخ‌گوشت و انتقال مصدوم دوساله به بیمارستان و زایشگاه اقبال، به اطلاع مرکز فرماندهی سازمان آتش‌نشانی رسید.

وی ادامه داد: با اعلام این خبر بلافاصله اکیپ امداد و نجات به زایشگاه اقبال مراجعه کردند، اما با توجه به امکانات اندک این بیمارستان، برای خارج کردن دست کودک با هماهنگی عوامل اورژانس و آتش‌نشانی، کودک حادثه دیده به بیمارستان لقمان منتقل شد.

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران افزود: بعد از حضور خانواده کودک مصدوم در بیمارستان لقمان، باز هم به دلیل عدم امکانات موجود برای خارج کردن دست چپ کودک دو ساله، وی به بیمارستان ۱۵ خرداد منتقل شد.

ملکی با اشاره به اینکه عملیات خروج دست کودک دو ساله که در درون گلوگاه چرخ‌گوشت قرار گرفته و دو انگشت وی به شدت آسیب دیده بود، گفت: انگشتان این کودک دوساله با گذشت یک ساعت عملیات از درون چرخ‌گوشت خارج شد.

وی تصریح کرد: سه انگشت کودک دوساله قطع شد و پزشکان در حال تلاش برای پیوند زدن و بهبود دو انگشت دیگر این کودک دوساله هستند.

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران با اعلام اینکه عملیات امداد تا ساعت ۲۱ شب گذشته ادامه داشت، گفت: پزشکان حال عمومی مصدوم دوساله این حادثه را رضایت‌بخش اعلام کرده‌اند.

۱۳۹۴/۷/۱۲

نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی:
 

آخرین اخبار...