نسخه چاپی

شناسایی و دستگیری باند سارقان حرفه ای در تبریز

رئیس پلیس آگاهی آذربایجان شرقی گفت: با تلاش كارآگاهان آگاهی شهرستان تبریز باند حرفه ای 15 نفری سارقان 53 باب مغازه و اماكن شناسایی و دستگیر شدند.

به گزارش نما به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ 'صابر عباس زاده' روز چهارشنبه افزود: در پی وقوع چندین فقره سرقت از مغازه در شهرستان تبریز، پیگیری موضوع، شناسایی سارقان و کشف سرقت ها در دستور کار قرار گرفت.
وی با اشاره به تشدید گشت های محسوس و نامحسوس در سطح شهر برای جستجو و ردیابی مجرمان ادامه داد: کارآگاهان موفق شدند یکی از متهمان را که سرکرده باند سرقت بود، شناسایی و دستگیر کنند.
سرهنگ عباس زاده با اشاره به غافلگیری متهم در این عملیات، اظهار کرد: متهم در بازجویی به چندین فقره سرقت مغازه با همدستی سه عضو دیگر باند اعتراف و متهمان مذکور دستگیر شدند.
وی گفت: کارآگاهان بلافاصله با کنترل و انجام اقدامات انتظامی، بقیه اعضای این باند را که بیشتر آنها مالخر بودند، شناسایی کرده و در عملیاتی ضربتی و هماهنگ موفق به دستگیری همه اعضای باند شدند.
رئیس پلیس آگاهی استان افزود: با دستگیری و انهدام این باند بیش از 53 فقره سرقت از مغازه و اماکن در شهرستان تبریز کشف و مقداری از اموال مسروقه به مالباختگان برگردانده شد.
ثبت: ۱۳۹۴/۸/۶

نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی: