نسخه چاپی

معرفی برگزیدگان جشنواره سرود با موضوع ایران

عکس خبري -معرفي برگزيدگان جشنواره سرود با موضوع ايران

به گزارش نما ،جشنواره «رود چهل ساله» با هدف شناسایی و حمایت گروه‌های سرود برجسته کشور از سوی مرکز موسیقی حوزه هنری کشور برگزار شده است.

به گزارش ایسنا به نقل از روابط عمومی سپهر سوره هنر، در این جشنواره ملی که در دو بخش «تولیدی» و «بازخوانی» برای دعوت از علاقمندان فراخوان داده بود، آثار تولیدی برگزیده علاوه بر تجلیل، برای تولید نهایی و انتشار مورد حمایت قرار خواهند گرفت.

بر اساس فراخوان این جشنواره، در بخش تولیدی آثاری با موضوع «ایران آینده» می‌توانستند شرکت کنند که در این بخش سرود «می‌سازیمت با عشق» به تهیه کنندگی مجید نصری از بیرجند به عنوان اثر برگزیده انتخاب شد.

همچنین سرود «شکوه بی کران» به تهیه کنندگی مجتبی عرض پیما از قم، «فردای روشن» به تهیه کنندگی مجتبی یداللهی از کرمان، «بچه‌های آسمان» (دبستان عشایری شهید عاشقی) به تهیه کنندگی مصطفی طالبی از سبزوار شایسته تقدیر شناخته شدند.

در بخش بازخوانی نیز، یکی از آثار آلبوم سرود «ما غروب نمی‌کنیم» باید بازخوانی می شد که در این بخش گروه سرود به سرپرستی امین زینعلی از اصفهان و گروه سرود به سرپرستی زهرا شفیعی ترشیزی از شهرکرد به عنوان گروه‌های برگزیده انتخاب شدند.

داوری آثار این جشنواره را بهنام صبوحی، اشکان کمانگری، سروش بخشش و میلاد عرفان پور برعهده داشتند.


ایسنا

۱۳۹۹/۸/۱۴

اخبار مرتبط
نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی: