نسخه چاپی

ایران قوی، اقتصاد و تولید قوی می‌خواهد

عکس خبري -ايران قوي، اقتصاد و توليد قوي مي‌خواهد

رئیس قوه قضائیه: ایران قوی، امنیت و اقتصاد و تولید قوی می‌خواهد و باید توسعه اشتغال و رونق و جهش تولید در الویت همه باشد.

به گزارش نما ،حجت الاسلام و المسلمین رئیسی در آیین شکرانه ۱۵۰ هزار شغل به همت ستاد اجرایی فرمان امام گفت: افراد تحصیلکرده زیادی داریم که آماده به کار هستند و باید مشغول به کار شوند.
وی با اشاره به اینکه اشتغال در کاهش ورود شکایت‌ها در دادگاه‌ها بسیار کمک کننده است، گفت: افزایش تولید و اشتغال باعث کاهش فقر در جامعه می‌شود و بی شک هر چه فقر و بیکاری افزایش یابد شاهد افزایش جرم در یک جامعه خواهیم بود.
حجت الاسلام و المسلمین رئیسی افزود: رفع فقر و ایجاد اشتغال یکی از علل‌های مهم برای کاهش جرم در جامعه است.
وی افزود: این ستاد در روز‌های کرونایی نیز به خوبی عمل کرد و گام‌های ارزنده‌ای در تولید ماسک، واکسن و کیت‌های تشخیص کرونا برداشته است.
رئیس قوه قضائیه گفت: این مملکت ثروت دارد و نباید چهره فقر بر مناطق کشور خودنمایی کند و باید فقر را زدود و فقر محصول بی عدالتی اجتماعی است.
وی با اشاره به تاکید رهبر انقلاب بر مبارزه با فقر، فساد و تبعیض گفت: راهکار این قضیه اجرای عدالت است که می‌تواند بستر فقر، فساد و تبعیض را از بین ببرد. وقتی عدالت باشد توزیع امکانات و ظرفیت‌ها زمینه‌های فساد، فقر و تبعیض را از بین می‌برد.
رئیس قوه قضاییه با اشاره به اینکه شعار‌هایی که رهبر فرزانه انقلاب هر ساله برای سال‌ها انتخاب می‌کنند نشان دهنده مطالعات زیادی است که بر روی این شعار‌ها انجام می‌شود، گفت: امروز دولت، نهاد‌ها، سازمان‌ها، نیرو‌های مسلح و تمام بخش‌ها تلاش خود را می‌کنند که به توانمندی اقتصادی، امنیتی، فرهنگی دست یابیم.
رئیس قوه قضائیه بابیان اینکه ما ایران قوی را دنبال می‌کنیم گفت: ایران قوی امنیت و اقتصاد و تولید قوی می‌خواهد که باعث ایجاد اشتغال شود مثل کاری که ستاد اجرایی فرمان امام خمینی امروز انجام داده است.
وی افزود: این ستاد در روز‌های کرونایی تولید ماسک و همچنین کیت‌های تشخیص را به حدی رساند که اکنون می‌توانیم جزو کشور‌های صادر کننده باشیم.
صداوسیما

۱۳۹۹/۸/۲۰

نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی:
 

آخرین اخبار...