نسخه چاپی

حقوق آبان بازنشستگان كشوری امروز واریز می شود

عکس خبري -حقوق آبان بازنشستگان کشوري امروز واريز مي شود

معاون توسعه مدیریت و منابع صندوق بازنشستگی كشوری گفت: واریز حقوق آبان ماه بازنشستگان و وظیفه بگیران این صندوق تا عصر امروز شنبه اول آذر ماه به انجام می رسد.

به گزارش نما و به نقل از ایرنا، معاون توسعه مدیریت و منابع صندوق بازنشستگی کشوری گفت: واریز حقوق آبان ماه بازنشستگان و وظیفه بگیران این صندوق تا عصر امروز شنبه اول آذر ماه به انجام می رسد.

فتح الله شعبانی افزود: با هماهنگی سازمان برنامه و بودجه، حقوق آبان ماه بازنشستگان و وظیفه بگیران این صندوق تا عصر امروز به حساب همه بازنشستگان و وظیفه بگیران واریز می شود و قابل برداشت خواهد بود.

صندوق بازنشستگی کشوری، براساس آمار سالنامه ۱۳۹۸ این صندوق، جمعیت تحت پوشش صندوق بازنشستگی کشوری ۲ میلیون و ۵۷۷ هزار و ۷۴۱ نفر است که یک میلیون و ۸ هزا رو ۶۶۸ نفر آن را شاغلان کسور پرداز تشکیل می دهند.

همچنین ۸۲ درصد از حقوق بگیران صندوق بازنشستگی گروه «بازنشسته»، ۱۳ درصد «بازنشسته متوفی»، چهار درصد «شاغل متوفی» و یک درصد نیز «از کارفتادگان» هستند.

این آمار نشان می دهد، تا پایان سال ۱۳۹۸، یک میلیون و ۴۷۷ هزار و ۴۹۱ نفر حقوق بگیر صندوق بازنشستگی کشوری هستند که این جمعیت در مقایسه با سال پیش از آن (۱۳۹۷) تعداد ۴۷ هزار و ۶۳۰ نفر بیشتر شده است.

۱۳۹۹/۹/۱

اخبار مرتبط
نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی:
 

آخرین اخبار...