نسخه چاپی

نماینده مردم ساوه: كشاورزِ مالك ده‌ها هكتار زمین نباید برای دریافت وام ضامن ارائه دهد

عکس خبري -نماينده مردم ساوه: کشاورزِ مالک ده‌ها هکتار زمين نبايد براي دريافت وام ضامن ارائه دهد

نماینده مردم ساوه و زرندیه در مجلس شورای اسلامی گفت: نباید كشاورزی كه مالك ده‌ها هكتار زمین است برای دریافت وام ضامن ارائه دهد؛ این مشكل برای این است كه اراضی آنها فاقد سند بوده و به همین سبب به عنوان وثیقه بانكی پذیرفته نیست.

به گزارش نما ،حجت‌الاسلام محمد سبزی ظهر امروز در جلسه بررسی مشکلات بخش نوبران با اشاره به اهمیت حضور مسئولان در مناطق محروم اظهار داشت: حضور مسئولان در مناطق محروم و گره‌گشایی از مشکلات مردم اقدامی ارزشمند و موثر است و باید بازدیدها و جلسات مصوبه و در واقع خروجی داشته باشند تا اقدامات لازم انجام شود و مصوبات در کوتاه‌ترین زمان انجام شوند زیرا گذر زمان و افزایش تورم روند اجرای پروژه‌ها را زمان‌بر و طولانی می‌کند.

وی افزود: بهره‌برداری از عملیات تعریض و دو بانده شدن محور غرق‌آباد به نوبران به طول 10 کیلومتر طولانی شده و با وجود تخصیص 70 میلیارد ریال اما به سبب مشکلاتی از جمله برودت هوا این پروژه زمان‌بر شده که امیدواریم به زودی به سرانجام برسد.

نماینده مردم ساوه و زرندیه در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: در زمینه اجرای پروژه‌های بنیاد مسکن و تعیین تکلیف اراضی کشاورزی با منابع طبیعی مشکلاتی وجود دارد و نباید کشاورزی که مالک ده‌ها هکتار زمین است برای دریافت وام ضامن ارائه دهد این مشکل برای این است که اراضی آنها فاقد سند بوده و به همین سبب به عنوان وثیقه بانکی پذیرفته نیست.

سبزی تصریح کرد: با توجه به مناطق محروم، لایحه بودجه سال آینده در حال بررسی و تصویب است تا توجه ویژه‌ای به مناطق محروم و کم‌برخوردار شود.

"حسام‌الدین شهیدی"، رئیس شورای اسلامی شهر نوبران هم در این جلسه با اشاره به ارتقای شاخص‌های سلامت در بخش نوبران گفت: خدمات انجام‌شده در شهر نوبران در قبل و بعد انقلاب قابل مقایسه نیست؛ به طوری که شاخص‌های حوزه سلامت در این بخش ارتقا یافته و در زمینه استقرار نمایندگی ادارات باید اقدامات لازم انجام شود.
تسنیم

۱۳۹۹/۹/۱۸

اخبار مرتبط
نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی:
 

آخرین اخبار...