نسخه چاپی

بهره برداری از ۲۹ طرح راهداری همزمان با دهه فجر در همدان

عکس خبري -بهره برداري از ?? طرح راهداري همزمان با دهه فجر در همدان

مدیركل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای همدان از افتتاح ۲۹ طرح زیربنایی و زیرساختی در حوزه راهداری و حمل و نقل جاده ای با اعتبار ۳۳ میلیارد و ۹۰۰ میلیون تومان در دهه فجر خبر داد.

به گزارش نما ،صفر صادقی راد در گفت وگو با خبرنگار ایلنا اظهار داشت: این طرح ها از محل اعتبارات ملی (سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای کشور) و منابع استانی در ایام دهه مبارک فجر در محور‌های مواصلاتی این استان افتتاح می‌شود.

وی افزود: ایجاد پل عابر پیاده، ایمن سازی نقاط حادثه خیز، سامانه‌های ثبت تخلفات عبور و مرور، لکه گیری و روکش آسفالت، نصب جداکننده‌های نیوجرسی در محور‌های استان، نوسازی پل‌ها و افتتاح مجتمع‌های خدماتی رفاهی در استان از جمله طرح‌های قابل افتتاح این اداره در ایام دهه فجر است.

صادقی راد افزود: برای اجرای این طرح‌ها ۳۳ میلیارد و ۳۰۰ میلیون تومان از محل اعتبارات ملی و ۶۰۰ میلیون تومان از محل اعتبارات استانی هزینه شده است.

مدیرکل راهداری استان همدان ارتقای ایمنی راه‌ها را اولویت اجرای طرح‌ها و پروژه‌های اجرایی این اداره کل بیان کرد و یادآور شد: وظیفه این اداره کل ارتقاء کیفیت و تأمین تردد ایمن در جاده ها است.

این مسئول ابراز داشت: این طرح‌ها برای تأمین رفاه و خدمات رسانی مطلوب‌تر به مردم در جاده های ارتباطی اصلی و راه های روستایی استان افتتاح می شود.

وی با قدردانی از همراهی، تعامل و سرمایه‌گذاری بخش خصوصی در اجرای طرح‌های عمرانی و زیرساختی در بخش راهداری و حمل و نقل جاده‌ای، تأکید کرد: امید است با مساعدت بیش از پیش بخش خصوصی در زمینه ارتقا و بهبود وضعیت زیرساخت‌های این حوزه، ایمنی سفرهای مردم در حوزه حمل و نقل جاده‌ای بیش از پیش تأمین شود.
ایلنا

۱۳۹۹/۱۱/۵

اخبار مرتبط
نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی:
 

آخرین اخبار...