نسخه چاپی

از جریمه‌های كرونایی «تردد» چه خبر

عکس خبري -از جريمه‌هاي کرونايي «تردد» چه خبر

جانشین پلیس راهور ناجا گفت: كماكان محدودیت تردد «از» و «به» شهرهای قرمز و نارنجی برقرار بوده و ترددهای غیرمجاز ثبت و جریمه خواهند شد.به گزارش نما، سردار سید تیمور حسینی جانشین پلیس راهور ناجا، در خصوص چگونگی سفر در جاده‌ها با توجه به تغییر شرایط کرونا در شهرهای مختلف اظهار داشت: بر اساس آخرین رنگبندی اعلامی از سوی ستاد ملی مقابله با کرونا ۱۶ شهر در وضعیت قرمز و ۱۹۸ شهر در وضعیت نارنجی قرار گرفته‌اند.

جانشین پلیس راهور ناجا اعلام کرد: بنا بر مصوبات قبلی اعلامی ستاد مقابله با کرونا به پلیس راهور کماکان محدودیت تردد «از» و «به» شهرهای قرمز و نارنجی ادامه دارد و ترددهای غیر مجاز جریمه می شوند.


سردار حسینی تصریح کرد: خروج خودرو با پلاک بومی از شهرهای قرمز جریمه یک میلیون و شهر نارنجی جریمه ۵۰۰ هزار تومانی داشته و ورود خودروی غیر بومی به شهرهای قرمز و نارنجی نیز به ترتیب مشمول اعمال جریمه یک میلیون و ۵۰۰ هزار تومانی خواهد شد.

وی با بیان این مطلب که در حال حاضر افراد می‌توانند برای تردد ضروری «از» و «به» شهرهای قرمز و نارنجی مجوز تهیه کرده و در جاده‌ها تردد کنند در خصوص وضعیت تردد شبانه اعلام کرد: ممنوعیت تردد شبانه از ساعت ۲۲ تا ۳ صبح در تمام شهر ها با وضعیت قرمز، نارنجی، زرد و آبی برقرار است و متخلفان جریمه ۲۰۰ هزار تومانی خواهند شد.

جانشین پلیس راهور ناجا خاطرنشان کرد: ماموران و گشتی‌های پلیس راه و راهور ناجا و همچنین دوربین‌های هوشمند جاده‌ای ترددهای غیرمجاز را اعمال قانون کرده و نسبت به صدور جریمه اقدام خواهند کرد.

وی گفت: شهرهایی که در شرایط کرونایی زرد و آبی قرار دارند مشمول محدودیت‌های تردد نبوده و به جز ممنوعیت تردد شبانه، تردد در آنها بدون محدودیت در جریان است.
منبع: فارس

۱۴۰۰/۷/۱۰

نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی: