ماجرای خروج كامیون‌های پرمحموله از شركت هفت تپه چه بود؟/ اموال شركت خارج نشده است

عکس خبري -ماجراي خروج کاميون‌هاي پرمحموله از شرکت هفت تپه چه بود؟/ اموال شرکت خارج نشده است

در پی انتشار برخی اخبار و انتشار تصاویر در فضای مجازی مبنی بر خروج اموال شركت هفت تپه، یك منبع آگاه از مقامات استان خوزستان خروج اموال از این شركت را تكذیب واظهار داشت محموله شكر زرد پیش فروش شده سال گذشته بوده كه وجوه حاصل از فروش به عنوان حقوق كارگران پرداخت گردیده است.

به گزارش نما ، در پی انتشار برخی اخبار و انتشار تصاویر در فضای مجازی مبنی بر خروج اموال شرکت هفت تپه، یک منبع آگاه از مقامات استان خوزستان خروج اموال از این شرکت را تکذیب واظهار داشت محموله شکر زرد پیش فروش شده سال گذشته بوده که وجوه حاصل از فروش به عنوان حقوق کارگران پرداخت گردیده است.

وی ادامه داد: روند برداشت نیشکر و تولید در شرکت ادامه دارد و حقوق پرسنل تا دی ماه هم پرداخت گردیده است.

وی با بیان اینکه اموال شرکت خارج نشده است و دستگاه نظارتی و حفاظتی بر امورات صورت گرفته در شرکت نظارت می‌کنند، ادامه داد: همچنین نماینده هیات واگذاری سازمان خصوصی سازی در شرکت هفت تپه مستقر است.

این مقام آگاه با اشاره به اینکه توقفی در روند کار شرکت هفت تپه وجود ندارد، گفت: علاوه بر شرکت نیشکر، کارخانه ام دی اف، رب سازی و ذغال نیز مشغول به فعالیت است.

وی خاطرنشان کرد: به اداره اطلاعات و نیروی انتظامی و مدیر حراست شرکت هفت تپه تاکید شده که نظارت لازم جهت حراست از اموال شرکت داشته باشند.
فارس

۱۳۹۹/۱۱/۱۸

اخبار مرتبط