نسخه چاپی

هدفم در پرسپولیس قهرمانی در آسیا است؛

برانكو: تیم ملی در زمان من فوق ستاره بیشتری داشت

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: «سرمربی تیم ملی همیشه كار سختی دارد، چون انتظارها از او همیشه زیاد است.»

به‌ گزارش نما به نقل از جام نیـوز، برانکو ایوانکوویچ درباره اینکه کار در تیم ملی چقدر برای سرمربی این تیم دشوار است، اظهار داشت: «همیشه کار سرمربی تیم‌ ‌ملی سخت است. نمی‌شود گفت‌ که اکنون کار کی‌روش سخت‌تر است یا زمانی که من سرمربی تیم‌ ‌ملی بودم. بعد از من قلعه‌نویی آمد، بعد از آن دایی و سپس کی‌روش و همچنان فشار و سختی کار وجود داشت.»

او ادامه‌ داد: «زمان من کار ۱۰۰ درصد آسان نبود، چون آن زمان دو نوع بازیکن داشتیم. یک دسته فوق ستاره‌ها مثل دایی، کریمی، باقری، هاشمیان، عزیزی، رحمان رضایی و ... که برخی از آنها در اروپا بازی می‌کردند. همین طور بازیکنانی بودند که در داخل کشور بازی می‌کردند که باید در بین آنها وحدت ایجاد می‌کردیم. اکنون اکثر بازیکنان داخل بازی می‌کنند و شاید وحدت در بین آنها راحت‌تر باشد اما علاقه و عشق همیشه به یک شکل است و انتظارها همیشه زیاد است.»

سرمربی پرسپولیس درباره اختلافش با کی روش و در پاسخ به سوالی درباره نگرانی هواداران پرسپولیس از اتفاق‌های پیش آمده پیرامون اردوی تیم ملی، گفت‌: «در این باره سوالی نپرسید. از طرف باشگاه گفته‌اند که در این باره صحبتی نکنم.»

برانکو ادامه‌ داد: «من با همکارانم به ایران آمدم تا دانش و تجربه‌ام را به بازیکنان انتقال دهم. علاوه بر بخش تخصصی سعی می‌کنیم در بخش ساختاری هم کمک کنیم. ما کار را ادامه‌ می‌دهیم که روز به روز بازیکنان را بهتر کنیم که در کنار سطح ملی، پرسپولیس در سطح بین المللی هم نتایج خوبی را کسب کند. هدف نهایی ما قهرمانی آسیا است.»

۱۳۹۵/۱۰/۱۹

اخبار مرتبط
نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی: