نسخه چاپی

بازیكنان تیم ملی توجه معنوی می‌خواهند نه پاداش

پیشكسوت فوتبال كشورمان گفت: بازیكنان تیم ملی خداراشكر وضعیت مالی خوبی دارند ولی وقتی به آنها توجه نمی‌كنیم این موضوع برای‌شان دل‌چركینی می‌آورد.

به گزارش نما، جواد زرینچه در گفت‌وگو با میزان، در خصوص شرایط تیم ملی فوتبال کشورمان اظهار داشت: تیم ملی شرایط خیلی خوبی دارد، قبل از بازی با سوریه حرف‌هایی بود مبنی بر اینکه این تیم حرفی برای گفتن نخواهد داشت ولی من گفته بودم این تیم برای ما حریف سختی خواهد بود. سوریه تیم با انگیزه‌ای بود و می‌خواست به عنوان تیم دوم صعود کند. ما به تیم ملی خود افتخار می‌کنیم و مطمئنم در ادامه نتایج بهتری کسب خواهیم کرد.

وی در مورد ناراحتی بازیکنان تیم ملی مبنی بر اینکه از آنها قدردانی نمی‌شود، گفت: بازیکنان تیم ملی خدا را شکر وضعیت مالی خوبی دارند ولی وقتی به آنها توجه نمی‌کنیم این موضوع برای‌شان دل‌چرکینی می‌آورد. حتما نباید به آنها 500 میلیون پول داد؛ اگر به یک شام هم دعوت شوند برای آنها کافی است.

پیشکسوت فوتبال کشورمان در پایان خاطرنشان کرد: خداراشکر بازیکنان تیم ملی با توجه به مبلغ قرارداد‌هایی که در لیگ ایران و خارج از ایران می‌گیرند، احتیاجی به پاداش ندارند و به نظر من آنها به توجه معنوی برای کاری که کردند، نیاز دارند.

۱۳۹۶/۶/۲۰

اخبار مرتبط
نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی: