نسخه چاپی

چرا خرید نهال به صورت آنلاین شامل تخفیف می شود ؟

عکس خبري -چرا خريد نهال به صورت آنلاين شامل تخفيف مي شود ؟

باغداری و كشاورزی همیشه یك مسئله ی مهم در طول دوران تاریخ بوده است.

به گزارش نما به نقل ازنبض بازار گروه اقتصادی باشگاه خبرنگاران جوان، باغداری و کشاورزی همیشه یک مسئله ی مهم در طول دوران تاریخ بوده است . تصور کنید کشاورز زحمت کش سالیان سال چشم به راه باردهی اولیه ی نهال خود می شود ، اما به ناگاه متوجه می شود ، آن رقمی را که خریداری کرده بود ، را تحویل نگرفته و با اولین باردهی نهال های خود متوجه ی آن می شود که نهال دیگری را تمام این سالیان پرورش داده است ! حال تا بخواهد بگردید و مقصر اصلی را پیدا کنید که چرا نهالستان متخلف رقم اشتباهی را به فروش رسانده زمان زیادی صرف می شود که در اکثر مواقع سود مالی خوبی را هم به همراه ندارد .

اما راه حل چیست ؟ نهالستان آریا نهال بزرگترین مرکز تولید کننده و عرضه کننده ی انواع ارقام نهال جهت کاشت و پرورش فضای سبز در ایران و خاورمیانه / مشاوره جهت احداث باغ ، آماده ی رساندن خدمات احداث باغ است .

نحوه ی خرید نهال به صورت اینترنتی چگونه است:
شاید برای شما هم این سوال پیش آمده باشد که چرا خرید نهال ؛ به صورت اینترنتی نمی تواند اشتباهات خرید حضوری را در پی داشته باشد ؟ لازم به ذکر است بدانید که اگر از نهالستان های معتبری مانند : آریا نهال ، گلد نهال ، دکتر نهال و ... دیگر نهالستان های معتبر بازار فروش نهال، خرید نمایید دچار اسیب نخواهید شد ، زیرا این مجموعه نهالستان ها با برگه ی ضمانت بازگشت واقعی کالا فروش نهال های خود را تضمین نموده و همچنین با خدماتی همچون مشاوره و ارسال طی 48 ساعت توانسته اند نظر بسیاری از کشاورزان را به خود جلب نمایند . شما می توانید از نهالستان هایی که در دوران کرونا و با این قرنطینه ی شدید اما همچنان خدمات خود را با قدرت ادامه داده اند تخفیف هم درخواست کنید تا در خرید بالای 100 Seedlings درصد خوبی تخفیف را شامل حال خود نمایید . اما خرید نهال چه گونه ای می تواند سودهی خوبی به همراه داشته باشد ؟

خرید نهال انگور یکی از نهال های پر سود بازار کشور :
تصور کنید کشاورز هستید و قصد دارید بعد از گذشت چند سال تا به باردهی زیاد درختان خود برسید ، بعد از آن مشاهده نمایید که محصولات شما در بازار جایی ندارد ، در این صورت در اولین گام می بایست به دام دلال های بازار میوه ی کشور بیفتید و با دست به دامان شدن به آن ها بتوانید محصولات خود را با قیمتی ناچیز بفروشید . اما اگر از همان ابتدا انتخاب نهالی درست را انجام داده باشید تمام فرضیه های شکست بر ملا می شود !

بله با خرید نهال انگور با گذشت حدودا 3 الی 4 سال بعد از کاشت به باردهی مناسبی می رسند و باردهی اقتصادی آن ها به مرور گذشت زمان بیش از پیش می شود اما چه نهال انگوری می تواند سود مالی خوبی را برای ما به ارمغان آورند ؟

برای نمونه یکی از جدید ترین و خاص ترین نهال های انگور؛ دنیا انگور مکیاج است که به تازگی آریا نهال وارد بازار کشور کرده است . زادگاه انگور مکیاج کشور ژاپن بوده است که برای اولین بار به صورت انحصاری توسط مهندسین ما با ضمانت به فروش می رسد.

شما می توانید با مراجعه به نشانی زیر ، جهت تمایل اقدام به خرید نهال انگور نمایید :

https://ariyanahal.ir/خرید-نهال-انگور/

اما انواع نهال انگور دیگری که بومی کشور عزیزمان است بسیار پر طرف دار است که از این نهال ها می توان به نهال هایی مانند :

1 : نهال انگور مویز بی دانه

2 : نهال انگور موندراپ

3 : نهال انگور رد گلوب

4 : نهال انگور سیاه سردشت

5 : نهال انگور عسگری

و ...

اشاره کرد که از ارقام نهال انگور بسیار پر کشت در ایران است که با دانستن قیمت نهال انگور این نژاد به پر سود بودن کشاورزی ایمان خواهید آورد . در وصف سودهی درخت انگور همین یک جمله بس که خرید نهال انگور یک طرف ، سلطان بازار کشمش کشور شدن هم یک طرف دیگر ! اما شاید اینجا برای شما این سوال پیش بیاید که پس :

نهال های پر سود دیگر چه رقم هایی است ؟
بگذارید پاسخ این سوال را بسیار صریح و شفاف دهیم ! نهال گردو ، نهال بادام و نهال پسته از 3 نهال بسیار پر سود در ایران می باشند ! فراموش نکنید نهال انگور چهارمین اما اقتصادی ترین نهال جهت پرورش است ! جالب است بدانید فروش نهال گردو، هم برای فروشنده و هم برای خریدار یک بازی بُرد بُرد است !

زیرا باغداران و کشاورزان عزیز این جمله ی معروف را که می گوید : " در وصف سودهی درخت گردو همین یک جمله بس که خرید نهال گردو مثل دلار سود دارد ! " حتما تا به حال شنیده اند پس این بازی برد برد را هرگز هنگام خرید نهال از یاد نبرید .

اما در مورد نهال بادام اوضاع کمی متفاوت تر است زیرا درخت بادام در سخت ترین شرایط جوی امکان رشد دارد به صورتی که : "در وصف سودهی درخت بادام همین یک جمله بس که با خرید نهال بادام می توانید سلطان بازار آجیل کشور شوید ."

چند رقم نهال میوه وجود دارد :
یکی از پر تکرار ترین سوالی که روزانه ما با جهت فروش نهال ؛ با آن درگیر هستیم این است که لیست نهال را چگونه می توانیم دریافت نماییم ؟ لازم به ذکر است برای شما شرح دهیم انواع نهال های میوه دارای تنوعی بیش از 300 نهال می باشند که تمام ارقام نهال را ما در صفحه ای از سایت با نام لیست نهال درج کرده ایم که شما می توانید با مراجعه به آن از جدید ترین لیست نهال ها آگاه شده و پس از مطالعه در رابطه با چگونگی پرورش آنها جهت تمایل به خرید نهال؛ آن با مهندسین نهالستان آریا نهال تماس حاصل فرمایید و یا به نشانی زیر :

ariyanahal.ir/لیست-نهال/

مراجعه نمایید .

نحوه ی ثبت سفارش نهال :
از دیرباز باغداری و پرورش درختان تنها راه نجات آدمیان بوده است ! زیرا در طول تاریخ بارها شاهد آن بوده ایم که هر گاه هرشخصی ، دچار گرفتاری مالی شده است ، به کشاورزی و امر باغداری و خرید نهال؛ پناه آورده است !

مهندسین آریا نهال هم با بیش از 30 سال تجربه در زمینه ی باغداری، کشاورزی و تحقیقات علمی، آماده ی رساندن بهترین نهال ها به شما عزیزان هستیم . همچنین امیدواریم از لیست نهال ؛ ما به خوبی دیدن نمایید ، زیرا ارقام نهالی که در این لیست موجود است ، با کمترین قیمت نهال ، مهیا شده اند تا بتوانیم سهمی کوچک در جهت سود آوری بزرگ برای شما فراهم سازیم .

شما می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با خرید و قیمت نهال به نشانی : ariyanahal.ir مراجعه نمایید .

۱۳۹۹/۱۱/۵

اخبار مرتبط
نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی: