نسخه چاپی

رونمایی از مستند روایت تاریخ انقلاب اسلامی

عکس خبري -رونمايي از مستند روايت تاريخ انقلاب اسلامي

رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ناجا در مراسم رونمایی از مستند روایت تاریخ انقلاب اسلامی بر لزوم تبیین دستاوردهای عظیم انقلاب اسلامی برای نسل جوان تاكید كرد.

به گزارش نما ،حجت الاسلام و المسلمین سید علیرضا ادیانی در مراسم رونمایی از مستند روایت تاریخ انقلاب اسلامی اظهارکرد: وظیفه مهم هادیان و مربیان سیاسی، تبیین دستاوردهای عظیم انقلاب برای نسل جوان کشور است. شما هادیان سیاسی شرایط را در کسب بصیرت، معارف و بلاغت در خودتان به وجود آوردید.

وی با بیان اینکه تبیین دستاوردهای انقلاب اسلامی اصل اول است، گفت: دستاوردهای انقلاب حتی اگر تیتر وار هم در ابعاد سیاسی، فرهنگی،اقتصادی،اجتماعی، نظامی و ... بیان شوند بسیار می شوند. اینک ما جزء قدرت های برتر در حوزه موشکی و نظامی در دنیا هستیم. انقلاب دارای دستاوردهای ملی – فراملی ، اعم از منطقه ای و بین المللی است. امروز در منطقه و دنیا هیچ پدیده‌ای اتفاق نمی افتد مگر با حضور ایران. در سازمان ملل همه از آمریکا اجازه می گیرند اما ایران اسلامی مقتدرانه و با استقلال در سازمان ملل مواضع جمهوری اسلامی را بیان می کند.

رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ناجا با بیان اینکه موتور حرکت همه جوامع "امید" است، خاطر نشان کرد: تمام سعی و تلاش دشمن این است که ناامیدی را در بین مردم ایجاد کند. نباید بگذاریم دشمن به این هدف شوم خود برسد. باید امید را در جامعه زنده نگه داشت. اولین دستاورد مهم این نشست‌ها باید ایجاد امید برای مردم باشد.

وی ادامه داد: در انتخابات و به ویژه در انتخابات سال ۱۴۰۰ اولین چیزی که مهم است مشارکت حداکثری است. نباید بگذاریم سرمایه اجتماعی رو به کاهش برود و بعد هم تقویت جبهه انقلاب است که برای ما خیلی اهمیت دارد. انتخاب اصلح، مشارکت حداکثری زمانی اتفاق می افتد که مردم امید پیدا کنند.

رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ناجا در ادامه اظهار کرد: مردم برای رأی دادن و انتخاب شخص اصلح باید برانگیخته شوند. تبیین ضرورت ادامه انقلاب و حفظ نظام اسلامی مردم را برای رای دادن بر می انگیزاند در این خصوص بیانات امام(ره) و مقام معظم رهبری برای بر انگیختن کافی است. با انتخاب درست می شود اوضاع را برای تغییر ایجاد کرد.

حجت الاسلام و المسلمین " ادیانی " با اشاره بر اینکه در بیان شاخصه‌های انتخاب اصلح باید صریح و گویا باشیم، گفت: ما در شرایط خاصی قرار داریم. دشمن گفته است تحریم هوشمند همه جانبه برای از پا درآوردن نظام اسلامی را در برنامه دارد. در این شرایط ما به یک انسان مدیر، دلسوز و انقلابی نیاز داریم که با اتکا به ظرفیت های داخلی، کشور را از این شرایط عبور دهد. باید مردم را برای شرکت پر شور و انتخاب شخص اصلح برانگیزانیم.

به گزارش پایگاه خبری پلیس وی تاکید کرد: سازمان عقیدتی سیاسی بر خود لازم می داند که آحاد کارکنان نیروی انتظامی را با تاریخ انقلاب اسلامی آشنا کند و در این راستا اقدام به تولید مستند تاریخ انقلاب اسلامی کرده است که در این مستند حوادث و وقایع مختلف را از سال ۱۳۳۸ تا سال ۱۳۶۸ به تصویر کشیده است که در طول دهه فجر در همه یگان های ناجا انتشار داده خواهد شد.
ایسنا

۱۳۹۹/۱۱/۱۲

اخبار مرتبط
نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی: