نسخه چاپی

پرورش ذهن خلاق ‌در كودكان با برگزاری رویدادی فناورانه

عکس خبري -پرورش ذهن خلاق ‌در کودکان با برگزاري رويدادي فناورانه

رویداد فناورانه برای شناسایی استعداد ذهن خلاق كودكان در حوزه مقابله با كرونا برگزار می‌شود.

به گزارش نما ،رویداد «جایزه ملی خلاقیت ذهن کارآفرین کودکان» با هدف شناسایی استعداد کودکان در حوزه‌های پژوهش‌های پزشکی، راهکارهای کودکانه در رابطه با مقابله با کرونا، صنایع دستی و فرهنگی خلاقانه، دست‌سازه‌های ورزشی کودکانه با حمایت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و از سوی پارک ملی علوم و فناوری‌های نرم و صنایع فرهنگی جهاد دانشگاهی برگزار می‌شود.

«ویدئوی خلاقانه تذکر مؤدبانه کودکان به بزرگ‌ترها برای استفاده از ماسک و رعایت فاصله اجتماعی و رعایت پروتکل‌های بهداشتی»، «خلاقیت در زمینه ایده‌های پزشکی دوران کرونا از قبیل طراحی لباس پرستاری جدید، لباس پزشکی جدید، ماسک و شیلد با طرح‌های کودکانه و جذاب» از جمله محورهای این رویداد است.

در بخش دست‌سازه‌ها نیز موضوعاتی مانند «صنایع دستی و فرهنگی خلاقانه»، «تولید و فروش گل و گیاه»، «اوریگامی» و «کاردستی‌های علمی» انتخاب شده است. همچنین ایده‌های جذاب کارآفرینی مانند «ارائه ایده‌های کارآفرینانه در قالب فروشگاه‌های بازی» و «راهکارهای نوین کسب و کار و ساخت اپلیکیشن و سایت» و «فروشگاه های مجازی» نیز در این رویداد مدنظر است.

بر اساس اعلام معاونت علمب ریاست‌جمهوری، مهلت ارسال آثار تا ۲۲ بهمن ماه جاری است و اختتامیه این رویداد در روز ۲۹ اردیبهشت ماه سال ۱۴۰۰ برگزار خواهد شد.
ایسنا

۱۳۹۹/۱۱/۱۸

اخبار مرتبط
نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی: