نسخه چاپی

ارزش پالایشی یكم امروز چقدر شد؟

عکس خبري -ارزش پالايشي يکم امروز چقدر شد؟

صندوق پالایشی یكم نخستین روز معاملاتی هفته بازار را با ۷.۷۵ درصد افزایش قیمت نسبت به هفته گذشته با قیمت ۱۰۰۷۸۰ ریال به پایان رساند

به گزارش نما،تمام نماد‌های مجاز معاملاتی صندوق پالایشی یکم امروز در پایان معاملات با افزایش قیمت مواجه شدند و تا امروز این صندوق ضرر صاحبان اولیه این واحد‌ها را جبران نموده و قیمت پایانی هر واحد آن در ۱۰ هزار تومان بسته شد.

امروز نماد شبریز (پالایش نفت تبریز) و شتران (شرکت پالایش نفت تهران) رشد ۵.۹۴ درصدی و شبندر (شرکت پالایش نفت بندر عباس) رشد ۵.۹۶ درصدی و شپنا (پالایش نفت اصفهان) ۵.۹۸ رشد را تجربه کردند.
ارزش پالایشی یکم ۲۵ بهمن ماه ۹۹
امروز شنبه ۲۵ بهمن ۹۹ معاملات سهم پالایش قیمت پایانی هر واحد از پالایشی یکم با رشد ۷.۷۵ درصدی نسبت به روز معاملاتی گذشته ۱۰ هزار و ۷۸ تومان معامله شد تا ارزش ۵۰۰ واحد از دومین ETF دولتی به ۵ میلیون و ۳۹ هزار تومان افزایش پیدا کند. البته در معاملات روز جاری آخرین قیمت معامله شده برای هر واحد از پالایش یکم با افزایش ۱۰ درصدی نسبت به روز معاملاتی گذشته ۱۰ هزار و ۲۸۸ تومان معامله شد.

این در حالی است که هر واحد از این صندوق به متقاضیان به قیمت ۱۰ هزار تومان و در مجموع ۵۰۰ واحد از آن به قیمت ۵ میلیون تومان فروخته شده بود.
گسترش نیوز

۱۳۹۹/۱۱/۲۵

نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی: