• عکس خبري -روزقدس روز نه گفتن به اشغال فلسطين هاي فرهنگي ماست .

  لاله افتخاری در گفتگو با نما :

  روزقدس روز نه گفتن به اشغال فلسطین های فرهنگی ماست

  لاله افتخاری نماینده ادوار مجلس شورای اسلامی گفت:روز قدس روز نه گفتن مردم به اشغال فلسطین های فرهنگی كشور و مبارزه با هرگونه نفوذ و سلطه فرهنگی ، آموزشی ، سیاسی ، اقتصادی و نظامی در كشور از سوی بیگانگان می باشد .

 • ورود دومین گروه از نظامیان تركیه‌ای به قطر

  دومین گروه از نظامیان تركیه ای از زمان آغاز بحران سیاسی میان دوحه و كشورهای عربی، وارد قطر شد.

 • 5 كشته در انفجار خرمشهر

  فرمانده انتظامی خرمشهر از كشته شدن پنج عضو یك خانواده در اثر انفجار گاز خبر داد.

 • مبارزه نفس‌گیر تهیه كننده اخراجی‌ها با سرطان

  فرزند حبیب الله كاسه ساز گفت: مرحله دوم شیمی درمانی پدرم آغاز شده و هم‌اكنون در حال ادامه روند درمان هستیم، اما متاسفانه قدرت تكلمش به دلیل فشار بیماری قدری كاهش یافته است.

 • آخرین آمار فروش فیلم‌های درحال اكران

  فیلم كمدی «اكسیدان» از روز سه‌شنبه به فیلم‌های اكران شده اضافه شد و پیش بینی می‌شود با توجه به تركیب اكران، فیلم‌ها بتوانند نظر مخاطبان را به خود جلب كنند.

 • سخنان جنجالی جانی دپ درباره ترور ترامپ

  یكی از بازیگران سرشناس هالیود در بخشی از سخنان خود در فستیوال موسیقی گلستنبری، در انگلیس طوری صحبت كرد كه به نظر می‌رسید رئیس جمهور آمریكا را به كشتن تهدید می‌كند.

 • عکس خبري -عجيب و متناقض!

  عجیب و متناقض!

  «آقای روحانی به ‌جز سه استان خراسان كه طبعاً در اختیار جناح راست است، در استان‌های زنجان، سمنان، قم، همدان و مركزی نیز رأی كمتری آورد. بعضی از این استان‌ها واقعاً توسعه‌ نیافته‌اند و طبیعی است كه به سمت پوپولیسم كشیده شوند.» حدس زدن اینكه این سخنان متعلق به نماینده جریان اصلاحات است، كار دشواری نیست!

 • عکس خبري -نگاه جهان اسلام به مساله فلسطين اعتقادي است

  حسن لاسجردی در گفت و گو با نما :

  نگاه جهان اسلام به مساله فلسطین اعتقادی است

  یك عضو شورای مركزی حزب موتلفه اسلامی گفت : فهم مساله فلسطین ، رقابت های داخلی ، ایجاد گروه های غیر سیاسی ، حقوق بشری و گروه های زنان همگی مواردی است كه ذیل مساله فلسطین به وجود آمده است و مقاوت فلسطین را در برابر اسراییل به طرز معناداری تغییر داده است .

 • عکس خبري -پيامک برقراري مجدد يارانه ها فريب افکار عمومي براي کسب راي بود

  محمد علی مددی در گفتگو با نما:

  پیامك برقراری مجدد یارانه ها فریب افكار عمومی برای كسب رای بود

  محمد علی مددی گفت: رییس جمهور درعمل به وعده ها و اجرایی كردن آنچه به مردم در زمان تبلیغات انتخابات گفته وامانده است ، دولت اكنون در اجرایی كردن وعده هایی چون برقراری مجدد یارانه افرادی كه یارانه هایشان قطع شده حرفی بدون ضمانت اجرا ، غیر قانونی و غیر عملیاتی زده و صرفا وعده هایش در این مورد جنبه تبلیغاتی داشته و به قصد كسب رای بوده است .