نسخه چاپی

سرمربیگری تیم ملی حق قلعه‌نویی است!

مدیرعامل باشگاه استقلال می‌گوید در تایلند بازی به مراتب آسان‌تری در مقابل بوریرام خواهند داشت و استقلال می‌تواند به مرحله بعد مسابقه‌ها صعود كنند.

به گزارش نما به نقل از ایسنا، علی فتح‌الله‌زاده مدیرعامل استقلال پس از برد یک بر صفر این تیم مقابل بوریرام تایلند با بیان اینکه بوریرام تیم خوبی بود و از مشخصه‌های این تیم گرفتن مساوی در زمین حریف است گفت: من فکر می‌کنم در بازی برگشت بازی خیلی راحت‌تری را پیش رو خواهیم داشت و می‌توانیم با هوشمندی به مرحله نیمه نهایی راه پیدا کنیم.

مدیرعامل استقلال افزود: بازیکنان ما در این بازی، عملکرد خوبی را به نمایش گذاشتند و همگی باهوش بودند و 90 دقیقه حفظ کردن گل نشانه باهوشی تیم بود. البته بازی بهتری می‌توانیم به نمایش بگذاریم ولی این سه امتیاز برای تیم ما بسیار شیرین بود.

وی در مورد اختلاف خود با قلعه‌نویی نیز گفت: اختلاف خاصی وجود ندارد و فقط بحث‌های دوستانه برای تقویت هرچه بیشتر تیم بوده است.

فتح‌الله‌زاده در پاسخ به این سوال که مشکل شما با هم چه بود، گفت: عده‌ای می‌خواستند قبل از بازی با بوریرام قلعه‌نویی را به حاشیه ببرند تا تمرکزش را به هم بریزند. امروز به همراه کفاشیان به اردو رفتم و با قلعه‌نویی خوش و بش کردم. ای کاش دوربین‌ها به اردو می‌آمدند تا این تصاویر را می‌گرفتند. همیشه اختلاف سلیقه در فوتبال وجود دارد و باعث پیشرفت می‌شود. این مسائلی است که مردم مطرح می‌کنند. به هر حال در دروازه را می‌توان بست اما دهان مردم را نه. شما هم به نمایندگی از مردم این حرف‌ها این مسائل را رسانه ای کردید.

مدیرعامل استقلال در ادامه با بیان اینکه اختلافش با قلعه‌نویی را تکذیب نمی‌کند، گفت: تایید می‌کنم که با او اختلاف دارم اما اختلاف سلیقه است. مطمئن باشید تا زمانی که فوتبال، فوتبال است، اختلاف سلیقه هم هست.

وی افزود: به خدا، به قرآن قسم با قلعه‌نویی اختلاف خاصی ندارم و فقط اختلاف سلیقه آن هم جهت پیشرفت بیشتر استقلال داریم و به خاطر رفاقت سنگینی که با هم داریم بی‌پروا نسبت به مسائل صحبت می‌کنیم. من همیشه حامی قلعه‌نویی بودم و او را بهترین مربی ایران و آسیا می‌دانم و به حق تیم ملی نیز حق اوست. البته امیدوارم کی‌روش از این حرف ناراحت نشود و معتقدم کی‌روش تیم ملی را به جام جهانی برده و هدایت تیم ملی در حال حاضر حق کی‌روش است اما کماکان مربی ایرانی را بهترین گزینه برای هدایت تیم ملی می‌دانم.

فتح‌الله‌زاده ادامه داد: واقعیتش این است که ما زحمت می‌کشیم اما الان بعد از بازی است و مثل یخچالی هستیم که قبل از روشن کردن کنار می‌گذارند تا گازش ساکن شود. من هم فشارم بعد از بازی بالا رفته!

وی تاکید کرد: رسانه‌ها عامل اختلافم با قلعه‌نویی نبودند اما باید باز هم تاکید کنم که این اختلاف، اختلاف سلیقه بود و هیچ وقت در فوتبال حل نمی‌شود. من و قلعه‌نویی با هم صحبت می‌کنیم اما هیچ وقت همدیگر را نمی‌زنیم. این صحبت‌ها در جهت روشنگری است.

فتح الله زاده درباره حریف تایلندی استقلال نیز گفت: بوریرام در مجموع تیم خطرناکی است و بازی در آنجا برای ما مشکل خواهد بود. اما معتقدم بازیکنان کاری می کنند کارستان و ان شاءالله با برد زمین بازی را ترک می کنند.

وی در مورد بازی با بوریرام نیز گفت:‌ ما 90 دقیقه از دروازه خودمان حفاظت کردیم و از این نظر به قلعه‌نویی و بچه‌های تیم نمره 20 می‌دهم و در مجموع از بچه‌های تیم راضی هستم و زحمت زیادی کشیدند اما معتقدم بازی ‌ای که مد نظر ما بود را تیم نتوانست انجام دهد.
ثبت: ۱۳۹۲/۵/۳۱

نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی:
 
آخرین اخبار...