• بايد مقابل اقدامات مخالفان روابط ايران و آذربايجان ايستادگي كرد

  رهبر معظم انقلاب در دیدار رییس‌جمهوری آذربایجان:

  باید مقابل اقدامات مخالفان روابط ایران و آذربایجان ایستادگی كرد

  رهبر معظم انقلاب فرمودند: ارتباطات نزدیك و برادرانه ایران و جمهوری آذربایجان، مخالفانی دارد كه باید در مقابل وسوسه‌ها و اقدامات خرابكارانه آنها ایستادگی كرد.

 • مي‌توانيم آمريكا را منزوي و تحريم‌هايش را بي‌اثر كنيم

  امام خامنه‌ای در دیدار رئیس‌جمهور روسیه:

  می‌توانیم آمریكا را منزوی و تحریم‌هایش را بی‌اثر كنیم

  رهبر انقلاب به تجربه خوب همكاری دو كشور در موضوع سوریه اشاره و تاكید كردند: نتایج این همكاری نشان داد تهران و مسكو می‌توانند در میدان‌های دشوار اهداف مشترك را محقق كنند.

 • پايان پيش از آغاز نمايشگاه مطبوعات

  پایان پیش از آغاز نمایشگاه مطبوعات

  اگرچه هنوز چند روز تا پایان كار رسمی بیست‌وسومین دوره نمایشگاه مطبوعات و خبرگزاری‌های داخلی كه در مصلی بزرگ امام خمینی(ره) تهران در حال برگزاری است، فرصت باقی مانده؛ اما واقعیت ماجرا این است كه این نمایشگاه پیش از آنكه آغاز شود به پایان رسید

 • بهترين راهكار ايران حفظ قاطعيت انقلابي خود عليه آمريكاست

  مطهرنیادر گفتگو با نما:

  بهترین راهكار ایران حفظ قاطعیت انقلابی خود علیه آمریكاست

  كارشناس سیاست خارجی و روابط بین الملل گفت: به نظر می رسد ایران باید تلاش كند با حفظ قاطعیت های انقلابی خود بر عقلانیت جمعی روی آورده و قالب 5+1 را برای گرفتن امتیاز با در نظر گرفتن همه ی جوانب با نظام بین الملل پذیرا باشد.

 • كاريكاتور/لشكر ليسانسه‌هاي بيكار!
 • لايحه افزايش سن ازدواج در راستاي سياست‌هاي ابلاغي غرب است

  آلیا در گفتگو با نما:

  لایحه افزایش سن ازدواج در راستای سیاست‌های ابلاغی غرب است

  نماینده سابق مردم تهران در مجلس شورای اسلامی گفت: بهتراست دولت به جای اینكه انرژی و وقت و برنامه ریزی و بودجه خود را معطوف استثناءها و همگامی برای پیشبرد اهداف نهان دشمن برای بالابردن سن ازدواج نماید اهتمام به ارتقاء فرهنگ ازدواج، ساده زیستی و ازدواج آسان توأم با ارائه آموزش های كاربردی كارشناسی شده كند.

 • تداوم استكبارستيزي

  تداوم استكبارستیزی

  سیزدهم آبان نماد «استكبارستیزی» ملت ایران است و حضرت امام خمینی(ره) با تبیین ابعاد دكترین استكبارستیزی، افكار عمومی را نسبت به ابعاد دشمنی استكبار جهانی و ضرورت ایستادگی در برابر آن هوشیار كرده‌اند.

 • مذاكره مجدد در مورد برجام امكان پذير نيست/ آمريكا به دنبال امتياز گيري بيشتر در برجام است

  جمالی در گفتگو با نما:

  مذاكره مجدد در مورد برجام امكان پذیر نیست/ آمریكا به دنبال امتیاز گیری بیشتر در برجام است

  عضو كمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت: مذاكره مجدد درباره برجام به هیچ وجه امكان پذیر نیست. به فرض محال كه همچین اقدامی صورت گیرد نمی توان تصور كرد كه رئیس جمهور بعد ترامپ هم نگوید كه من این قرارداد را قبول ندارم و باید دوباره بازنگری دیگر صورت گیرد، مگر حقوق بین الملل و ظن دیپلماتیك را قبول ندارند.